269 млн. грн. складає заборгованість по пільгам і субсидіям по місту Чернігову

31.01.2018

30.01.2018р на ранковій нараді у Чернігівській міський раді гостре питання заборгованості виплат по субсидіям підняв начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц.


Через зміну порядку відшкодування пільг та субсидій казначейство не може проводити перерахування компенсацій за 2017 рік на рахунки підприємствам-надавачам послуг. Через недоотримання коштів підприємства не можуть виконувати зобов`язання вже за своїми господарськими договорами, в свою чергу, це призводить до того, що організації несуть збитки через застосування до них штрафних санкцій. 

         Загальна заборгованість по пільгам і субсидіям по місту Чернігову на 01.01.2018 року складає 269 млн. грн. Про це повідомила начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко.

         Начальник Управління Державної казначейської служби України у місті Чернігові Чернігівської області Віктор Пустовіт пояснив, що виплати заборгованої компенсації по субсидіям, утвореної до 01.01.2018, заблоковані наказом Міністерства фінансів від 4 січня поточного року № 1 і можуть бути поновлені тільки після відповідного рішення Мінфіну. Виплати по субсидіям, що нараховані після 1 січня поточного року, проводяться.

         Міський голова Владислав Атрошенко дав розпорядження про підготовку звернення Чернігівської міської  ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо проблемних питань фінансування пільг та житлових субсидій населенню.