КП "Муніципальна варта": Палити листя заборонено законодавством України

18.10.2018

Постала одна з найгостріших екологічних та соціальних проблем – масове спалювання місцянами опалого листя та сухих гілок.


КП "Муніципальна варта" звертається до здорового глузду містян, що палять опале листя, НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО! При спалюванні листя в атмосферне повітря виділяються шкідливі речовини, такі як пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і ряд канцерогенних сполук, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. Разом з листям горить сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери. 
Наразі, підсилено контроль за спалюванням. Кожного дня спілкуємось з такими “паліями”, складаємо протоколи. Роздано більше тисячі примірників агітматеріалів. Залучили працівників відділів благоустрою Новозаводської та Деснянської рад. Знайшли розуміння з патрульною поліцією, вони в разі виявлення паління також будуть звертати увагу.
Якщо бачите вогонь/дим від спалювання листя або сміття - звертайтесь до міського контакт-центру за тел. 0-800-50-93-50 та повідомляйте адресу, фотографуйте, робіть зауваження паліям й самі.